Bezig met laden...
  • Boerderijwinkel
    Landwinkel/Camping de Waterbuffelfarm
    Hareweg 6a
    8375 GB
    Oldemarkt (Overijssel)

    06-30353018

    Maandag, woensdag, donderdag, vrijdag van 9.00 tot 18.00
    zaterdag van 9.00 tot 17.00
    Vanaf 1 mei zondag van 12.00 tot 17.00 tot 1 september geopend


    ga naar de website

    Soort bedrijf: Landwinkel met waterbuffels

    Algemeen: Op de Waterbuffelfarm van Richard en Carina Zeestraten lopen zo'n 100 waterbuffels die grazen in natuurgebied de Weerribben en het grootste deel van het jaar buiten lopen.

    Vlees en zuivel van de waterbuffels is te koop in de boerderijwinkel en op streekmarkten. Er is ook samenwerking met restaurants. Bezoekers zijn altijd welkom de dieren en het bedrijf te komen bekijken.

    Producten: Buffelvlees - gehakt, rollade, hamburgers, sukadelappen, riblappen, droge worst, biefstuk, saucijzen, slavinken en shoarmareepjes. In totaal zijn 38 producten van buffelvlees verkrijgbaar.
    Zuivel Waterbuffel - mozzarella, ricotta, harde kazen, “feta” van de buffel, yoghurt en zalig roomijs.

    Verder veel streekproducten te vinden in de landwinkel

    Aanvullend: boerderijwinkel/ webshop/camping/vlees/zuivel/lamsvlees/varkensvlees/noten/sappen/honing

meer "Boerderijwinkel" in de provincie Overijssel terug naar overzicht